KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8849421
nr 884 9421
Akvareller
2 st. G Howard, landskap med hus, signerade, 1920, motivet: 24x34
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 mars 2014
kl 18:57:49
28/3 21:18:23
100 kr
31/3 18:52:23